Leden 2012

Zzzz...When I slepp ...

23. ledna 2012 v 6:07 | SusAn
Košilky from secondhand,každá za 35,- , úplě nové z outletu...Spokojenost!Knížky které momentálně čtu, ikdyž coco chanel mě moc nebaví, její příběh je popisován z té větší části až od pradědečka a trochu nudným stylem.Takže si brzo objednám nebo seženu nějaké nové vydání.A co se týče Blanky Matragi, kterou jsem dostala za výhru v Návrhu pololetí, nemůžu se od ní odtrhnout !Velmi zajímavé životní příběhy...opravdu doporučuju.Už pomale začínám plakat,protože se blížím ke konci,nechce aby ta knížka končila♥.A co si myslíte vůbec o tvorbě Blanky Matragi??Od malička to by a je takový můj vzor, vždycky mě uchvátily její svatební šaty, na fotky jsem se vydržela dívat hodiny a představovat si jak by asi šaty vypadaly na mě.Navíc s jakou precizností tvoří její šaty, většina je ruční práce.Sice od Blanky nemůžeme čekat nějaké HOT TRENDY, ale přiznejme si že její šaty jsou neskonale krásné, například Motýlý kolekce, myslím že každá z nás by si připadala jako princezna!Dělá a jede si svoje ... JEDE DÁL!Tohle ja jakoby druhý díl knihy přesněji pokračování, samozřejmě si musím koupit i ten první.Tak trochu recenze na knihu.

A nějaké hot news,chystám blogspot, zatím nechci nic zakřiknout,ale ano z větší části jsem rozhodnutá právě pro něj !:)Přeji krásný den.:)

Random photos .

5. ledna 2012 v 6:12 | SusAn

První fotka se tedy týká mého zběsilého barvení vlasů, od medové blond přes blond končeje čokoládově hněou.Mám v plánu možná ještě jednou tu medovou nebo komplet zrzka:).A nebo taky nic.

A na poslední fotku jsem hrdá !Vyhrála jsem návrh pololetí a taky objev školy, první úspěch wow! Činila jsem se v kategorii plavky a spodní prádlo. Udělala jsem kolekci obsahující 3 návrhy plavek.V to že bych mohla vyhrát jsem nedoufala, dostala jsem knihu Blanky Matragi "jedu dál ".Od které se nemůžu odtrhnout a stala se mojí novou závislostí.

Oversized sweater ♥

3. ledna 2012 v 6:00 | SusAn

Oversized svetry vám představovat nemusím, snad teda. Určitě je znáte z lookbooku a dalších různých blogů. Tyto svetry si nemůžu vynachválit, pohodlnost a teploučko v jednom. Tento tm. modrý svetr je ze secondhandu.Za opravdu symbolickou cenu. Momentálně tohle patří k mé nové úchylce...Uggs botky znáte, tyhle mám ještě z minulého roku, letos jsem si koupila ještě jedny válenky, tentokrát leopardí. Ale o tom až příště.

Článek je přednastavený, v týdnu čekejte ještě nějaké randoms fotky.Hezký zbytek dne !